JAFFA
TWORZYMY ARCHITEKTURĘ

Poznajmy się!

„Architektura to zawsze namacalna materia. Architektura nie jest abstrakcyjna lecz konkretna. Projekt czy zamysł przelany na papier to nie jest architektura, lecz mniej lub bardziej wybrakowana reprezentacja architektury, porównywana o nut w muzyce. Muzyka potrzebuje wykonania. Architektura potrzebuje realizacji. Wtedy powstaje jej ciało. A ono zawsze jest zmysłowe.”

O NAS

Pasja i zaangażowanie

Jesteśmy młodą, prężnie działającą pracownią zajmującą się szeroko pojętą architekturą i specjalizującą się w wykonywaniu projektów wielobranżowych budynków indywidualnych dla klientów prywatnych i biznesowych.

Zależy nam na przestrzeni i czujemy się za nią odpowiedzialni, dlatego każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, nad którym współpracujemy z inwestorem od pierwszego spotkania po jego realizację. W naszych projektach łączymy funkcjonalność z walorami estetycznymi, przy jednoczesnym nawiązaniu i relacji do kontekstu kulturowego i miejsca.

Cechuje nas szczerość i pełne zaangażowanie. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy to zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej pracowni w celu poznania nas i naszej oferty.

TEAM

Poznaj nasz zespół projektowy

ARCHITEKT | CEO & co-founder

Maciej Duda

ARCHITEKT IARP | vice-CEO & co-founder

Filip Bartwicki

ARCHITEKT WNĘTRZ

Magda Płatonow

ASYSTENT ARCHITEKTA

Szymon Mańkowski

NASZE USŁUGI

Tym się zajmujemy

Nagrody i wyróżnienia

2016

Targ Maślany w Gdańsku

WYRÓŻNIENIE RÓWNORZĘDNE
OPINIE KLIENTÓW

Tak o nas piszą nasi klienci!

Bardzo dobra współpraca i zrozumienie klienta. Projekt spełnia nasze oczekiwania 😊

Krzysztof K.

Fachowe podejście do tematu zarówno ze strony architektonicznej jak i rozwiązań budowlanych. Po udanej realizacji hali przemysłowej, której efekt przerósł nasze oczekiwania, zleciliśmy już wykonanie projektu budynku mieszkalnego

Aleksandra B.

Pan Maciek robił mój projekt i jestem ze współpracy bardzo zadowolona. Służył swoją wiedzą, podpowiadał ciekawe rozwiązania, wykazywał się dużą fachowością i cierpliwością przy rozwiewaniu moich wątpliwości i niezdecydowania. Polecam go, bo warto.

Bogusława N.

Bardzo solidne podejście do tematu, zwracają uwagę na wiele czynników, na które normalnie się nie zwraca uwagi. Hala przemysłowa, którą mi zaprojektowali budzi podziw i jest dobrze przemyślana. Bardzo polecam.

Michał B.